Udana inauguracja juniorów !

Dnia 12 kwietnia o godzinie 15:00 na stadionie w Sulikowie odbył się mecz o Mistrzostwo Ligi Terenowej Juniorów Starszych pomiędzy drużynami Bazalt Sulików oraz LZS Pisarzowice. Na początku mecz był bardzo wyrównany jednak to Bazalt strzelił pierwszą bramkę. Zdobywcą bramki był Dorian Hotloś. Był to jego pierwszy oficjalny mecz w barwach Bazaltu. Po kilku minutach goście doprowadzili do remisu. Gra w pierwszej połowie była nerwowa jednak jeszcze przed końcem drugiej połowy udało się zdobyć bramkę na 2:1. Po rzucie rożnym w dużym zamieszaniu bramkę znów zdobył Dorian. Po przerwie trener dokonał dwóch zmian. Goście nie potrafili jednak pokonać bramkarza Bazaltu, natomiast nasi zawodnicy rozpoczeli strzelanie bramek.

Wynik spotkania 6:1 dla gospodarzy i to Bazalt ma teraz 9 punktową przewagę nad drugą drużyną w tabeli Pogoń Markocice.